کد مطلب : 20665 / تاریخ ثبت : 1391/12/27 10:08

پیام تبریک سال نو استاندار البرز

علی اصغر عربيان در آستانه سال نو و بيداري دوباره طبيعت در پيامي نوروزي طليعه نوروز 1392 را به البرزنشينان تبريك گفت

در متن این پیام آمده است:
 
السلام علیک یا ربیع الأنام و نضره الایام

اکنون طلعت خوش نگار طبیعت نوید موسم ربیع سرداده و زمین با گلزارهای رنگارنگ خود کائنات را به تسبیح وا داشته تا خاکیان تجلی حیات دوباره و رستاخیز را به نظاره نشینند و درس نو شدن را در مکتب معاد مشق نمایند.

حال که طبیعت قبای سبز بر تن کرده و شمیم شکوفه ها و طراوت باران بهاری، نو شدن سرزمین البرز سرافراز را مژده می دهد، به استقبال سفیر نشاط و شادمانی و بهار خوش عذار رفته و این نو شدن را تجلی حیات طیبه قرآنی در این سرزمین می بینیم و آن را با ساکنین فهیم و نجیبش به جشن می نشینیم.

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم بویژه ساکنین دامنه های البرز سرافراز به ارمغان آورده است.

البرز در سالی که گذشت شاهد رویدادهای مختلفی در جهت توسعه و آبادانی بود، از افتتاح صدها پروژه مختلف صنعتی، کشاورزی، زیربنایی، گردشگری گرفته تا پیگیری پروژه هایی برای رفع یا کاهش مشکلات شهری و ارتباطی از قبیل اجرای تقاطع های غیر همسطح و طرح ترافیک کلانشهر کرج برای روان سازی ترافیک  تا ادامه پروژه همت تا پشت دروازه های شهر و تعریض اتوبان تهران – کرج – قزوین و فعال سازی پروژه های قطار شهری کرج، کرج – هشتگرد تا توسعه  زیر ساخت های تنها فرودگاه باری کشور (پیام) و ایجاد قابلیت مسافربری و تهیه طرح آمایش سرزمینی بعنوان یکی از اساسی ترین نیاز استان و تا هویت بخشی به شهرک های صنعتی موجود و تثبیت مجوزهای رسمی در کنار احداث شهرک های جدید و ثبت رکورد در کشور و …. که توانست در سایه همدلی و همراهی همه مسئولان استان بسترهای لازم را برای زیرساخت های مورد نیاز البرز در راستای چشم انداز ۱۴۰۴ استان ترسیم نماید.

سالی که پیش روست به لطف خدا سالی خواهد بود سرشار از کار و تلاش و اراده استوار برای عمران و آبادانی البرز قهرمان و رفع تنگناها برای ایجاد جامعه سالم و با نشاط در سایه مشارکت گسترده مردم و مسئولان. بدون شک این تلاش ها در سایه «وحدت و همدلی و بصیرت » بروز و ظهور می یابد.

سال جدید نقطه عطفی برای ایران اسلامی و مردم استان البرز خواهد بود که این بار نیز با عزم راسخ و با مشارکت جدی در تعیین سرنوشت کشور و استان در برگزاری انتخابات ملی و منطقه ای (ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرو روستا) برگ زرینی بر دفتر سترگ تاریخ سیاسی کشور بنگارند.

اینجانب افتخار دارم بعنوان خدمتگزاری کوچک در سال جدید ضمن آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (دام ظله) توفیق، سلامتی، بهروزی و شادکامی را برای آحاد مردم عزیز و قدرشناس و مسئولان خدمتگزار استان از خداوند منان مسئلت نمایم.

سالی سرشار از پیشرفت و سربلندی برای ایران اسلامی و نشاط و آبادانی برای استان سرافراز البرز آرزومندم و سال نو و نوروز ۹۲ را که نماد نو شدن جان ها و دل ها و مظهر مهرورزی و وحدت و عامل تحکیم بنیانهای خانوادگی و اجتماعی است صمیمانه تبریک می­ گویم.
والسلام

اصغر عربیان استاندار البرز

.چاپ مطلب
استاندار البرز پیشاپیش سال البرزنشیان
تعداد دفعات مشاهده شده : 257
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید