کد مطلب : 63479 / تاریخ ثبت : 1397/09/14 10:40

وحیدی :

حباب قیمت تخم مرغ شکسته می‌شود؟

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از توزیع تخم مرغ به نرخ دولتی در بازار روزهای شهر خبر داد

عباس وحیدی ، اظهار کرد: با هماهنگی ستاد تنظیم بازار، توزیع تخم مرغ به قیمت دولتی در بازار روزهای شهرداری کرج از 10 آذر آغاز شده و مردم می‌توانند با مراجعه به این مراکز نیاز خود را تامین کنند.

وی با اشاره به افزایش بی رویه قیمت تخم مرغ در هفته‌های گذشته ادامه داد: طی هفته‌های اخیر، کاهش تولید تخم‌مرغ باعث به هم خوردن تعادل در عرضه و تقاضا و افزایش و بی رویه قیمت آن شده بود.

این مسئول تصریح کرد: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار، برای جلوگیری از روند صعودی قیمت تخم مرغ، هر شانه از این محصول به نرخ دولتی، به قیمت 13 هزار و 800 تومان در بازار روزها عرضه می‌شود.

این مسئول توضیح داد: با عرضه تخم مرغ با نرخ دولتی، علاوه بر سهولت در دسترسی مردم به این محصول، قیمت کاذب و حبابی آن نیز شکسته شود.

وحیدی با تاکید بر اینکه قیمت تخم مرغ توسط ناظرین ویژه بازارهای روز رصد می‌شود، گفت: تمامی غرفه‌های عرضه تخم مرغ موظف هستند با نصب بنر «توزیع تخم مرغ تنظیم بازار» در مقابل غرفه خود مردم را مطلع کنند.
.چاپ مطلب
حباب قیمت تخم مرغ
تعداد دفعات مشاهده شده : 157
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید