کد مطلب : 63477 / تاریخ ثبت : 1397/09/14 10:36

بعد از مدت ها وقفه؛

شروع بکار مجدد برای تکمیل پروژه تقاطع غیرهمسطح حصارک

فرماندار کرج گفت: از آنجایی که ترافیک،عمده دغدغه شهروندان کرج محسوب می شود، تکمیل این قبیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهری می تواند بخش عمده ای از ترافیک درون شهری را تعدیل نماید.

چراغ روزشمار پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای حصارک کرج روشن شد/ آغاز بکار کارگاه عمرانی بعد از مدت ها وقفه

سیروس شفقی در جریان شروع بکار مجدد پروژه تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج و فعال شدن کارگاه راکد این طرح عمرانی در کلانشهر کرج که با حضور مسئولان استانی، شهردار کرج و مجموعه مدیریت شهری کرج انجام شد، گفت: بعد از مدت ها توقف در عملیات عمرانی احداث پروژه تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج امروز با حضور جمعی از مسولان استان مجدد شاهد آغاز بکار تکمیل این پروژه شهری بودیم.

وی افزود: از آنجایی که ترافیک،عمده دغدغه شهروندان کرج محسوب می شود، تکمیل این قبیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهری می تواند بخش عمده ای از ترافیک درون شهری را تعدیل نماید.  

 عزیزالله شهبازی سرپرست استانداری البرز با تأکید بر اینکه البرز و به‌تبع کرج کریدور ورودی و خروجی بیش از دوازده استان کشور است، گفت: این استان درواقع مسیر مرکز، شمال و غرب کشور را به یکدیگر متصل می‌کند.

شهبازی به این پروژه اشاره کرد که تسهیل گر ارتباط کرج با کمالشهر است، گفت: بهره‌برداری از این پروژه ترافیک ورودی و خروجی ترددهای تهران را روان خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه این پروژه از سال ۹۳ آغازشده و بااعتباری حدود ۷۰ میلیارد تومان در حال تکمیل است، گفت: این پروژه با توجه به تعهدات شهرداری در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست استانداری البرز با تأکید بر اینکه بخش عمده‌ای از این پروژه اجرایی شده است، گفت: این پروژه حدود ۴ کیلومتر طول دارد که تاکنون حدود ۳.۵ کیلومتر آن تکمیل‌شده است.

شهبازی بابیان اینکه انتظار می‌رود مسئولان مربوطه با انسجام و تعامل بیشتر این پروژه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسانند، گفت: در صورت تسریع در بهره‌برداری از قطار شهری و مترو کرج - هشتگرد بار بزرگی از ترافیک کلان‌شهر کرج کاهش یابد.

گفتنی است،پروژه تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج که ترافیک محدوده غرب استان را هدایت می کند، نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی و گشایش مسیرهای مواصلاتی دارد.کلنگ این پروژه نیز سال 93 زمین زده شده است و حدود 4 کیلومتر طول دارد که تاکنون حدود 3.5 کیلومتر آن تکمیل شده است. موقعیت این تقاطع بر روی اتوبان کرج - قزوین از غرب به شرق کرج قرار دارد.این پروژه به علت اهمیت محور آزاد راه کرج - قزوین در دستور کار عملیاتی شدن قرار گرفته است.
.چاپ مطلب
شروع بکار مجدد تقاطع غیرهمسطح حصارک
تعداد دفعات مشاهده شده : 107
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید