کد مطلب : 62199 / تاریخ ثبت : 1397/06/21 08:50

کامکار :

۴۲ میلیارد تومان اموال احتکار شده مختلف در البرز کشف شد

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار البرز گفت: ۱۵۰ انبار در استان تحت بازرسی قرار گرفته و ۴۰ پرونده احتکار، اخفاء و امتناع از فروش اموال مختلف به مردم به ارزش ۴۲ میلیارد تومان کشف و ضبط شده است

 عباد الله کامکار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: بازرسی از محل نگهداری کالاها و پایش بازار به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به دستورالعمل تشکیل ستاد استانی احتکار و اختفا و مبارزه با سودجویان و محتکران، بازرسی از واحدهای صنفی عمده فروش، بنکدار، شرکت‌های پخش و انبارهای استان توسط تیم‌های بازرسی در قالب گشت مشترک و با حضور نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، بسیج اصناف و بازرسان سازمان  انجام می‌شود.

کامکار گفت: با توجه به پایش مستمر اداره کل جهاد کشاورزی و گزارش ارائه شده قیمت مرغ در روزهای جاری متعادل و متناسب با قیمت تمام شده برای مرغداری‌ها عرضه می‌شود که بین 8 هزار و 350 تومان به صورت میانگین برای مصرف‌کنندگان توزیع می‌شود.

وی همچنین درباره کشف کالاهای احتکار شده اظهار داشت: کالاهای کشف شده در استان البرز با قیمت مصوب سازمان حمایت در فروشگاه‌های زنجیره ای با نظارت بازرسین ناظر توزیع می‌شود.

کامکار گفت: همه دستگاه‌ها به صورت بخشی در حوزه کاری خود باید فعالیت مضاعف و کارنامه خوبی از خود ارائه دهند و امید است در آینده شاهد آرامش بازار و تامین کالاها برای شهروندان با نرخ منطقی و به وفور در دسترس باشیم.

معاون استاندار البرزگفت: حضور مدیران در جلسه‌ای که هر هفته به صورت مستمر با حضور استاندار و معاون وی برگزار می شود الزامی است و باید گزارش کار خود را در جلسه ارائه دهند.
.چاپ مطلب
۴۲ میلیارد اموال احتکار شده ر البرز کشف
تعداد دفعات مشاهده شده : 228
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید