کد مطلب : 61338 / تاریخ ثبت : 1397/04/21 10:03

سرهنگ شرق:

60درصد از تصادفات فوتی البرز به عابرین پیاده تعلق دارد

رئيس پليس راهور استان البرز گفت: طبق آخرین آمار در سه ماه نخست سال ٩٧ بیش از ٦٠درصد از تصادفات منجر به فوت در استان البرز، مربوط به عابرين پياده و ناآگاهی آنان بوده است

سرهنگ غلامعلی شرق گفت: با توجه به مشکلات بلوار حسن‌آباد و اعتراض مکرر شهروندان، عوامل راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همه ساعته مشغول گشت‌زنی های تخصصی هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با متخلفین برخورد جدی خواهند کرد.

وی بابیان اینکه قطعأ برای رانندگان متخلف نمرات منفی در نظر گرفته خواهد شد اظهار کرد: به دلیل ازدحام  جمعیت و ایجاد ترافیک‌های سنگین، تصمیم بر این شده است که دوربرگردان بلوار چمران بافاصله ٥٠٠ متر فاصله، ایجاد شود و از بار ترافیکی این نقطه بکاهد که خوشبختانه استقبال خوبی از این طرح صورت گرفت.

رئیس پلیس راهور استان البرز افزود: همچنین با توجه به مطالبه مردم مبنی بر نصب چراغ‌قرمز در بلوار تعاون و امام رضا (ع) کرج، برای نصب چراغ‌قرمز در این منطقه نیازمند یک بازدید میدانی هستیم و پس از بررسی‌های دقیق مکان نصب چراغ‌قرمز مشخص خواهد شد.

شرق با اشاره به اینکه استفاده از پل عابر پیاده و گذرگاه ایمنی ویژه مردم، امنیت شهروندان را تأمین خواهد کرد، یادآور شد: اکنون پس از تعطیلی مدارس با افزایش تردد شهروندان مواجه شده‌ایم و این امر افزایش تصادفات را نیز به دنبال داشته است.

وی افزود: ٦٠ درصد تصادفات منجر به فوت در استان البرز مربوط به عابرین پیاده و عدم آگاهی شهروندان از نکات ایمنی است که توصیه می‌کنم حتماً از امکاناتی مانند پل عابر پیاده استفاده نمایند.
.چاپ مطلب
60درصد تصادفات فوتی عابرین پیاده
تعداد دفعات مشاهده شده : 257
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید