کد مطلب : 60996 / تاریخ ثبت : 1397/04/01 21:05

سریزدی شهردار کرج

رییس شورای شهر تفاوت نامه اداری و پاسخ استعلام شهردار را نمی داند/ آیا واقعا لیاقت کرج این است؟!

داغ ترین اتفاقات کرج در چند ماه اخیر در حوزه مدیریت شهری شکل گرفته است. نه درگیری های اتاق بازرگانی و نه جابجایی ها در سازمان صنعت و نه اخبار سیاسی استان هیچکدام به اندازه انتخاب شهر کرج مهم، داغ و پرحاشیه نشد. اکثریت شورای شهر سریزدی را انتخاب کردند اما اقلیتی صاحب نفوذ و قدرت تمام تلاششان را کردند تا او را حذف کنند و هر کسی دیگری را جایگزینش نمایند. تلاشی که هنوز ادامه دارد


مجید سریزدی که  پس از استعفای نصیری زمزمه های انتخابش بعنوان شهردار قوت گرفته بود تا امروز با تخریب، شایعه و کارشنکی های زیادی مواجه شده اما سکوت را به واکنش در برابر تندترین اقدامات مخالفینش ترجیح داده بود سرانجام به آخرین شایعه یعنی رد شدن صلاحیتش در وزارت کشور به عنوان شهردار کرج پاسخ داد.
پاسخ وی ازین جهت حائز اهمیت است که روشن می کند شاید همین صراحت لهجه و عدم کرنش در برابر برخی افراد باعث مقاومت ها برای صدور رای و تلاش برای حذفش از گردونه مدیریت شده است.

او می گوید: متاسفانه ریس شورای شهر کرج فرق پاسخ نامه معاون وزارت کشور را با پاسخ استعلام شهردار منتخب را  نمی داند . و تاکید می کند دستهایی در کار است که اراده اکثریت را حذف کرده و همچنان صاحب نفوذ و قدرت در شهر باقی بمانند.
 
شهردار اسبق، معاون سابق استاندار البرز در امور عمرانی و شهردار آینده کرج گفتگویی با هقته نامه همت کرده که ادامه می خوانید:
 
     در دوروز گذشته نقل و قولهایی از ریس شورای شهر کرج مبنی بر پاسخ منفی وزارت کشور در ارتباط با استعلامهای شما مطرح شده است ، ایا موضوع فوق صحت دارد؟
 
🔲سریزدی: متاسفانه این روزها بازار شایعات و جو سازی ها در این ارتباط گرم بوده و به عمد صورت گرفته است . بخشی از این شایعات ناشی از عدم تجربه ریس شورای شهر در تشخیص فرق نامه معاون وزارت  کشور  ، با پاسخ استعلام و صدور حکم شهردار است . که این موضوع چه سهوی باشد چه عمدی جای تعجب و سوال دارد!
 
  براین اساس نامه مورد استناد چه بوده است و موضوع آن چه می باشد؟
 
  🔲 همانطور که اطلاع دارید وزارت محترم کشور طی ده روز طبق قانون موظف به پاسخ در ارتباط با گزینه معرفی شده است ، ازآنجا که ده روز به پایان رسیده بود .معاون محترم وزیر کشور طی نامه ای به ریس شورای شهر اطلاع داده است که فرآیند استعلامها هنوز به نتیجه نهایی نرسیده، لذا طبق نامه فوق الذکر این موضوع به شورای شهر کرج اطلاع داده شده است .
 
    پس پاسخ استعلام شورای اسلامی شهر کرج توسط وزارت کشور داده نشده‌است؟
 
  🔲 بله همانطور ی که پیگیری شده است هنوز پاسخهای استعلامها ی چهارگانه به مرحله نهایی نرسیده است  که وزارت محترم کشور پاسخ نهایی را در صدور حکم و یا رد صلاحیت بدهند .
 
  پس شایعات مطروحه سندیت ندارد؟!
 
 🔲  بله ، متاسفانه ،این موضوعات در پنجاه روز گذشته   عمدی و سهوی به گونه های مختلف مطرح شده است و باعث مشکلات مدیریتی و اتلاف زمان کاری شهرداری شده است .
 
    آیا مطرح کردن چنین  شایعاتی باعث سر در گمی شهروندان و شهرداری کرج نخواهد شد؟!
    
 🔲 بله متاسفانه هرجا که به عمد اطلاعات درست در اختیار مردم قرارنگیرد باعث دلسردی و ایجاد ابهام در سطوح مختلف شهر خواهد شد . بدیهی است بنده اعتقاد دارم دستهایی در کار است که بخاطر منافع خود اینگونه اخبار جعلی را مطرح می کنند .
 
   لطفا بصورت صریح و شفاف پیش بینی خود را از نتیجه استعلامها و صدور حکم  بفرمائید؟!
 
   🔲 سریزدی : به حول و قوه الهی بنده تمام عمر خود را چه در جنگ و چه در دوران سازندگی تا کنون بر تلاش برای پیشرفت شهر و کشورم  قرار داده ام ، لذا امیدوارم در هفته جاری حکم بنده صادر و افتخار انجام وظیفه در شهرداری کرج را داشته باشم .
 

.چاپ مطلب
سریزدی شورای کرج شهردار
تعداد دفعات مشاهده شده : 4348
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید