کد مطلب : 60859 / تاریخ ثبت : 1397/03/22 22:15

قطع خدمات برق 22 هزار مشترک دارای باغ و زمین کشاورزی در هشتگرد

امروز مالکان باغات و زمین های کشاورزی برای بار دوم مقابل شرکت توزیع برق هشتگرد تجمع کردند. معترضان با مراجعه به شرکت توزیع برق هشتگرد نسبت به قطع خدمات برق در باغات و زمینهای کشاورزی اعتراض کردند

پیمانکاران 10 میلیون تومان از هر مشترک دریافت می کنند
به گزارش شبکه خبری البرز، گویا حدود 20 الی 22 هزار مشترک با شرایط مشابه خدمات برق آنها متوقف شده است؛ طبق شنیده ها پیمانکاران از هر مشترک 5 میلیون تومان دریافت کرده اند، و مقرر گردیده که 5 میلیون دیگر بعداً پرداخت کنند. از سوی دیگر، شرکت توزیع برق با دریافت نامه از فرمانداری با هدف حفظ اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری آنها، خدمات برق این مشرکین را قطع کرده است.
 
حل مسأله با قول شفاهی!
 یکی از کارمندان شرکت توزیع برق هشتگرد( به نام آقای عبداللهی) در پاسخ به اعتراض شهروندان می گوید:« ما کارمند دولت هستیم و بر اساس قانون اقدام به این کار کرده ایم؛ با پیگیری هایی که ما انجام دادیم، (از فرمانداری) به صورت شفاهی گفته اند که بعد از عید فطر مشکل این افراد حل خواهد شد. ما هم مثل شما نمی توانیم فرمانداری را قانع کنیم؛ وگرنه خود شرکت توزیع برق بیشتر از هر کسی در این جریان متضرر می شود.»
البته آقای عبداللهی نمی تواند قول قطعی بدهد و اذعان می کند:« باز تأکید می کنم ما فقط به صورت شفاهی شنیده ایم که بعد از ماه رمضان مسأله شما حل خواهد شد.»
کارمند اداره برق هشتگرد ادامه می دهد:« فرمانداری بالاترین مقام اجرایی شهرستان است. این قانون در کل کشور در حال اجراست، کمااینکه در شهرهای همجوار این چنین است. در هشتگرد به خاطر شرایط خاص و ساخت و ساز چنین تصمیمی صورت گرفته شده. شرکت توزیع برق 20 الی 22 هزار مشتری مثل شما دارد که بلاتکلیف مانده اند. منتها ما پیگیر این کار هستیم؛ هر هفته دو سه بار جلسه برگزار می کنیم.»
در حالی که به گفته ی افرادی که دست به تجمع زده بودند، این اقدام فقط در شهرستان ساوجبلاغ اجرا می شود و شهرستان کمالشهر و نظرآباد، صاحبان زمین های کشاورزی خدمات برق را دریافت می کنند.
 
کار زشتی می کنید عکس می گیرید
کارمند شرکت توزیع برق هشتگرد( طبق فایل صوتی که توسط شهروندان به دست شبکه خبری البرز رسیده است)  خطاب به یکی از معترضان که در حال عکسبرداری است می گوید:« شما کار درستی نمی کنید که عکس می گیرید، خیلی کار اشتباهی می کنید. شما بفرمایید بیرون! واقعاً کار زشتی انجام می دهید.»


علی شهبازی
.چاپ مطلب
تجمع مشترکین برق باغات کشاورزان هشتگرد
تعداد دفعات مشاهده شده : 276
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید