کد مطلب : 59846 / تاریخ ثبت : 1397/01/26 21:14

در اتوبان کرج؛

2 واژگونی در یک روز/13 زخمی و یک کشته در واژگونی اتوبوس و تریلر

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز گفت: حادثه واژگونی اتوبوس در لاین جنوبی اتوبان کرج - قزوین یازده مصدوم برجا گذاشت

2 واژگونی در یک روز/13 زخمی و یک کشته در واژگونی اتوبوس و تریلر

مهرداد بابایی ، به واژگونی اتوبوس در لاین جنوبی اتوبان کرج - قزوین و هم‌زمان واژگونی تریلر در لاین شمالی این اتوبان در نخستین ساعات بامداد امروز شنبه بیست و پنجم فروردین‌ماه اشاره کرد و گفت: حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در لاین جنوبی اتوبان قزوین - کرج بعد از پل هشتگرد به مرکز اورژانس البرز اعلام شد.
 
وی افزود: چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام و تکنسین‌های نیز پس از ارزیابی صحنه، به بررسی وضعیت مصدومان و انجام اقدامات درمانی پرداختند.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث البرز با اشاره به اینکه این حادثه ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت، گفت: مصدومان ضمن دریافت خدمات درمانی به بیمارستان‌های امام جعفر صادق و امام حسن منتقل شدند.
 
واژگونی تریلر و دو دستگاه خودروی سواری در اتوبان کرج/راننده جان باخت
 
بابایی ادامه داد: در اثر واژگونی یک دستگاه تریلر و برخورد دو دستگاه سواری زانتیا و پراید با تریلر واژگون شده؛ راننده سواری زانتیا در دم جان باخت.
 
وی گفت: راننده تریلر از خدمات درمان سرپایی برخوردار شده و کمک‌راننده نیز توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
 
گفتنی است از نخستین ساعات وقوع این حوادث، مسئول EOC اورژانس البرز در محل حضورداشته و اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز  تا پایان عملیات در محل مستقر خواهد بود.

.چاپ مطلب
2 واژگونی زخمی کشته اتوبان کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 117
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید