کد مطلب : 59844 / تاریخ ثبت : 1397/01/26 20:35

بارش برف در جاده کرج - چالوس و لغزندگی جاده / ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و کرج-تهران

رئیس پلیس راه البرز گفت که اکنون در جاده کرج -چالوس شاهد بارش برف هستیم که به دلیل لغزنده شدن مسیر می طلبد رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

سرهنگ رضا گودرزی افرود: این بارش در محدوده کندوان است که سبب لغزندگی سطح محور شده است.
 
وی اضافه کرد: اکنون تمام محورهای ارتباطی استان البرز به غیر ازمحور شمشک - دیزین باز است و تردد درآن ها جریان دارد.
 
وی گفت : در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه ، برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.
 
گودرزی تاکید کرد: رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف این استان را دارند ضمن تجهیز خودروهای خود به وسایل ایمنی، قبل از حرکت، اطلاعات لازم درمورد وضعیت جاده ها را از پلیس راه کسب کنند.
 
وی همچنین از رانندگان به ویژه در آزادراه ها خواست ضمن کنترل سرعت و رعایت قوانین، در صورت وقوع هرگونه حادثه در مواقع بارندگی و مه آلود بودن هوا، چراغ های بزرگ خودروهای خود را روشن نگه دارند.
 
استان البرز دارای یکهزارو 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.
 
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و کرج-تهران خبر داد.

 سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و کرج-تهران حدفاصل مهرشهر تا گرمدره در اکثر مقاطع و محور کرج-چالوس محدوده بیلقان سنگین است.

.چاپ مطلب
بارش برف + جاده کرج چالوس +لغزندگی جاده
تعداد دفعات مشاهده شده : 104
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید