کد مطلب : 59524 / تاریخ ثبت : 1396/12/22 13:50

عضو کمیسیون عمران مجلس:

برخوردهای قهری در انتظارسوداگران بازار فروش بلیط‌های نوروزی

عضو کمیسیون عمران مجلس، بر ضرورت قانون مداری ایرلاین ها در ساعات اوج تقاضا تاکید کرد و گفت: گران فروشی ایرلاین ها و تاخیرهای پروازی در ایام نوروز از سوی مجلس بی پاسخ نخواهد ماند...

سیدهادی بهادری با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز و اوج گیری سفرها، گفت: تشدید نظارت ها بر روند نرخ شقوق مختلف حمل و نقل در راستای مقابله با سوداگری در بازار ضروری است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هر ساله با نزدیک شدن به ایام نوروز بازار فروش بلیت در شقوق مختلف حمل و نقل به راه می افتد، افزود: سال جاری با توجه به تذکرات جدی که نمایندگان مردم به مسئولان اجرایی سفرهای نوروزی داده اند نظارت بر روند نرخ ها تشدید شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بدترین برخوردها در انتظار واحدهای متخلف در ایام نوروز است، تصریح کرد: به طور حتم برخوردهای قهری حتی پلمب واحدهای فروش بلیت سوداگرانه نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه طبق اظهارنظر مسئولان هیچ رشد قیمتی در بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس در ایام نوروز رخ نخواهد داد، گفت: نظارت مستمر در روند فروش بلیت لازمه کوتاه کردن دست دلالان در این حوزه است.

بهادری همچنین با تاکید بر ضرورت قانون مداری ایرلاین ها در خصوص رعایت حقوق مشتری در قیمت ها و جلوگیری از تاخیرهای پروازی، افزود: امیدواریم پس از بررسی عملکرد دستگاه های مختلف پس از ایام نوروز قانون مداری آن ها محرز شود.

وی با بیان اینکه شناور شدن نرخ بلیت ها و آزادسازی آن نباید مبنای گران فروش ایرلاین ها باشد، گفت: متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که در ساعات اوج تقاضا ایرلاین ها حتی تا 300 هزار تومان نیز به افزایش قیمت مبادرت می ورزند که این موضوع تخلف محرز است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: رعایت قانون و همچنین در نظر گرفتن سقف قیمتی برای نرخ بلیت از سوی ایرلاین ها بهترین اقدام در راستای مشتری مداری است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در هفته جاری نشستی با مسئولان اجرایی سفرهای نوروزی در کمیسیون عمران مجلس برگزار خواهد شد و پس از تعطیلات نیز گزارش عملکرد از دستگاه های مربوطه اخذ می شود.

خانه ملت
.چاپ مطلب
نوروز ایرلاین سوداگران بلیط‌های نوروزی
تعداد دفعات مشاهده شده : 269
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب