کد مطلب : 59051 / تاریخ ثبت : 1396/11/25 11:04

اینانلو :

گزارش کامل مرگ بردیا در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد

فرماندار شهرستان فردیس از ادامه بررسی‌ها برای مشخص شدن علت فوت کودک 2 ساله فردیسی در یکی از درمانگاه‌های این شهرستان خبر داد

ابوالفضل اینانلو  در خصوص آخرین وضعیت پرونده مرگ بردیا  گفت: پرونده و تیم بررسی پرونده تشکیل شده اما هنوز نتیجه بررسی‌ها اعلام نشده است.
 
اینانلو افزود: برای مشخص شدن نتیجه باید صبر کنیم تا گزارش بازرسی دانشگاه علوم پزشکی تهیه شود.
 
وی خاطرنشان کرد: نتیجه اعلام شود قطعاً با خاطیان برخورد خواهد شد و گزارش کامل آن در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.
 
به گزارش ایسنا، به گفته «علی کرد» مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز این کودک در دو زمان متفاوت به دو درمانگاه پارس و پارسیان این شهرستان مراجعه کرده است.
 
کرد به ایسنا گفته بود: ما از حیث کارشناسی و بررسی‌های فنی و مسائلی که در ارتباط با نحوه رسیدگی به این بیمار رخ داده را خیلی دقیق، موشکافانه و با جزئیات بررسی خواهیم کرد و بعد از جمعبندی گزارش را برای اظهار نظر نهایی به مراجع قضایی و دادسرای انتظامی نظام پزشکی ارسال خواهیم کرد تا آنجا تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف شود.
 
وی خاطرنشان کرده بود: بنابراین قضاوت نهایی در مورد اینکه قصوری صورت گرفته یا خیر با مراجع و محاکم قضایی و نظریه پزشکی قانونی و دادسرای انتظامی نظام پزشکی است.
 
هفته گذشته خبری از مرگ مشکوک کودک دوساله‌ای در یکی از درمانگاه‌های فردیس منتشر شد که این مساله به تایید مسئولان دانشگاه علوم پزشکی البرز رسید و آنها از تشکیل تیم نظارت و ورود تیم بازرسی برای بررسی این موضوع ‌خبر دادند.

.چاپ مطلب
مرگ بردیا پیگیری رسانه ها
تعداد دفعات مشاهده شده : 196
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب