کد مطلب : 58503 / تاریخ ثبت : 1396/10/24 13:41

بیات‌نژاد :

اعتیاد بیشترین دلیل طلاق درالبرز

مدیرکل بهزیستی استان البرز با بیان اینکه البرز رتبه پنجم طلاق در کشور را دارد، گفت: بیشترین دلیل طلاق در استان البرز "اعتیاد" است.

داریوش بیات‌نژاد در نشست تخصصی راه‌اندازی "سامانه ملی طلاق" که صبح امروز در سالن جلسات اداره‌کل بهزیستی البرز برگزار شد، اظهار داشت: استان البرز رتبه پنجم طلاق کشور را دارد و نباید در مسئله آسیب‌های اجتماعی جزیره‌ای کار شود و باید طلاق در جامعه ایرانی به حداقل ممکن برسد.
 
مدیرکل بهزیستی استان البرز افزود: دلایل متعددی برای معضل طلاق وجود دارد که بیشترین دلیل طلاق در استان البرز "اعتیاد" است.
 
بیات نژاد با بیان اینکه عدم مسئولیت‌پذیری، موارد اخلاقی، خیانت و دخالت خانواده‌ها دیگر موارد علت طلاق در استان البرز است، گفت: همه این موارد نیازمند توجه عمیق است و تمام دستگاه‌ها باید با رویکرد جدید به سازمان بهزیستی در جهت کاهش طلاق در جامعه کمک کنند.
 
وی ادامه داد: طرح مداخله برای کاهش طلاق در استان البرز اجرا شد که در 9 ماه اول سال، هزار و 431 نفر مورد پذیرش قرار گرفتند که 209 نفر منجر به سازش، 676 نفر منجر به طلاق، 12 طلاق مشروط و 140 پرونده نیز در حال همکاری و 306 مورد نیز در دست اقدام است.
 
مدیرکل بهزیستی استان البرز با اشاره به اینکه رهبر انقلاب به عرصه آسیب‌های اجتماعی ورود کردند، خاطرنشان کرد: طلاق، حاشیه نشینی، اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی از جمله موارد آسیب در ایران است که باید سایر دستگاه‌ها طبق قانون به سازمان بهزیستی کمک کنند.
 
وی افزود: با همکاری که بین دادگستری و قوه قضائیه با سازمان بهزیستی برقرار شد سامانه ملی طلاق راه‌اندازی می‌شود.

تسنیم
.چاپ مطلب
اعتیاد بیشترین دلیل طلاق البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 190
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید