کد مطلب : 58465 / تاریخ ثبت : 1396/10/21 13:30

رحمانیان :

بغض آسمان خاکستری البرز نمی‌ترکد

مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: آسمان استان تا سه روز آینده از بارش محروم و کیفیت هوا تا دو روز آینده ناسالم خواهد بود.

منصور رحمانیان ، گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌بینی، استقرار جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی را خواهیم داشت که در پی آن، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی افزایش ابر و غبار و آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.
 
وی بیان داشت: برای امروز پنج‌شنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری برای استان البرز پیش‌بینی‌شده که با افزایش غبار همراه خواهد بود و به‌تدریج عصر و شب آسمانی ابری خواهیم داشت.
 
مدیرکل هواشناسی استان عنوان کرد: امروز، کمینه دمای هوای استان 2 و بیشینه آن 11 درجه سانتی گراد و بیشینه سرعت باد نیز 4 متر بر ثانیه خواهد بود.
 
رحمانیان خبر داد: در روز جمعه، شاهد آسمانی قسمتی ابری تا نیمه‌ابری و غبار محلی هستیم و گاهی با کاهش ابر مواجه خواهیم شد.
 
وی ادامه داد: کمینه و بیشینه دمای هوای استان در روز جمعه، 1 تا 15 درجه سانتی گراد و بیشینه سرعت باد 5 متر بر ثانیه پیش‌بینی‌شده است.
 
مدیرکل هواشناسی استان اظهار داشت: در روز شنبه، آسمانی صاف تاکمی ابری برای استان البرز پیش‌بینی‌شده که با وزش باد همراه بوده و در عصر و شب، افزایش ابر را شاهد خواهیم بود.
 
رحمانیان مطرح کرد: کمینه دمای هوای استان در روز شنبه، 0 و بیشینه دما 13 درجه سانتی گراد پیش‌بینی‌شده است و بیشینه سرعت باد نیز 6 متر بر ثانیه خواهد بود.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: کیفیت هوای استان در روز پنج‌شنبه و جمعه، برای گروه‌های حساس ناسالم خواهد بود و برای روز شنبه، هوایی سالم پیش‌بینی‌شده است.

.چاپ مطلب
آسمان خاکستری البرز نمی‌بارد
تعداد دفعات مشاهده شده : 136
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب