کد مطلب : 58369 / تاریخ ثبت : 1396/10/17 11:15

ورود دادستانی به موضوع فاضلاب شهرک صنعتی نظرآباد

فرماندار نظرآباد با بیان اینکه موضوع فاضلاب شهرک نظرآباد جدی است، گفت: طبق خواسته محیط زیست، دادستانی به عنوان مدعی‌العموم در این شهرک‌ها ورود کرد.

 شانزدهمین کارگروه اقتصاد مقاومتی استان البرز برگزار شد. در ابتدای این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز اظهار داشت: نخستین دستور جلسه موضوع آلایندگی فرودگاه پیام است.
 
در ادامه جلسه مدیرکل محیط زیست استان البرز با بیان اینکه استقرار غیر‌آلاینده سبز باید در فرودگاه پیام ایجاد شود، گفت: این مورد از سوی سازمان محیط زیست ابلاغ شده است. 
 
وی با اشاره به مشکلات شهرک سپهر، افزود: شهرک صنعتی سپهر تصفیه‌خانه مرکزی ندارد و در نظرآباد دادستان در موضوع شهرک صنعتی به عنوان مدعی‌العموم ورود کرد.
 
معاون فرودگاه پیام در ادامه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی،  تاکید کرد: مصادیق استقرار بدون آلاینده سبز سبب عدم سرمایه گذاری در این فرودگاه می‌شود که باید برطرف گردد.
 
همچنین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با اشاره به ارزیابی‌های محیط زیستی که در شهرک‌های صنعتی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: سه شرط پایش آنلاین آب، خاک و هوا مدنظر سازمان محیط زیست است که دو مورد اول پذیرفته شد.
 
وی ادامه داد: شهرک صنعتی اشتهارد از موضوع فاضلاب استاندارد رنج می‌برد که اگر 8 میلیارد تومان اعتبار مصوبه سفر ریاست جمهوری پرداخت شود این موضوع حل خواهد شد و در نظرآباد مشکل برطرف شده و آماده ورود به مراحل صنعتی است.
 
فرماندار نظرآباد هم در این جلسه با بیان اینکه موضوع فاضلاب شهرک نظرآباد جدی است، تصریح کرد: طبق خواسته محیط زیست، دادستانی به عنوان مدعی العموم در این شهرک‌ها ورود کرد و دستور قضائی صادر شد که محیط زیست در زمینه ایجاد، توسعه و راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی استعلامی را به دستگاهی اعلام نکند.

تسنیم
.چاپ مطلب
ورود دادستانی فاضلاب شهرک صنعتی نظرآباد
تعداد دفعات مشاهده شده : 168
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید