کد مطلب : 58334 / تاریخ ثبت : 1396/10/14 13:54

خادمی :

اعتبار تملک و رفع معارضین پروژه همت نقد نشده است

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبار تملک و رفع مشکل معارضین پروژه همت هنوز نقد نشده است

خیرالله خادمی در بازدید از پروژه امتداد اتوبان شهید همت تا کرج که صبح چهارشنبه انجام شد، با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی توجه جدی به این پروژه و استان البرز  دارد، اظهار کرد: بحث معارضین در شهرک المهدی در خصوص اجرای پروژه ادامه بزرگراه همت تا کرج باید برطرف شود.
 
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به اینکه زمان اندکی تا پایان سال جاری باقی مانده لذا باید توجه ویژه ای به این پروژه صورت گیرد، افزود: در خصوص تخصیص اعتبار تملک و رفع مشکل معارضین اقدامات لازم طی دو ماه گذشته انجام گرفته اما تا کنون این اعتبار نقد نشده است.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این پروژه به اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان نیاز دارد، تصریح کرد: ۴۰ میلیارد اعتبار تخصیص پیدا کرده طی روز های آتی نقد می شود.
 
همچنین تقی رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در ادامه با بیان اینکه دو معارض در مسیر پروژه امتداد اتوبان شهید همت تا کرج وجود دارد، اظهار کرد:  معارضات دیوار کشی در مسیر این پروژه طبق دستور دادستان تخریب می شود.
 
وی با بیان اینکه اگر باغات در محدوده و حریم اتوبان ادامه همت به استان البرز هستند حق مردم در این بخش پرداخت خواهد شد، ادامه داد: باغاتی که در حریم اتوبان نیستند برای ایجاد فضای سبز  به شهرداری واگذار می شود.

.چاپ مطلب
اعتبار تملک رفع معارضین همت نقد نشد
تعداد دفعات مشاهده شده : 235
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید