کد مطلب : 58279 / تاریخ ثبت : 1396/10/10 09:54

کولیوند:

امکان جا به جایی زندان رجایی شهر وجود ندارد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ، با توضیح در خصوص برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای انتقال برخی از زندان های کرج،گفت: بحث انتقال زندان رجایی شهر به خارج از استان به طور کامل منتفی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد کولیوند گفت: زندان رجایی شهر یک زندان تخصصی و حکومتی است به همین دلیل امکان جا به جایی آن وجود ندارد.
 
وی توضیح داد: برای انتقال زندان های قزل‌حصار یک و دو نیز به اعتبار و سرمایه گذاری زیادی نیاز است که در صورت تامین انجام می شود.
 
کولیوند افزود: شهروندان البرزی باید بدانند روند انتقال زندان ها از استان به دیگر نقاط کار ساده ای نیست و به زمان نیاز دارد.
 
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هدف انتقال زندان ها از استان اظهار کرد: با انتقال برخی زندان های استان به سایر مناطق کشور قصد داریم جمعیت زندانیان استان را کاهش دهیم و صرفا زندانیان استان خودمان را مدیریت کنیم.
 
کولیوند اظهار کرد: بدون شک وجود زندانیانی از دیگر استان های کشور در البرز تبعات اجتماعی نامناسبی دارد که در نهایت باعث افزایش آسیب ها و آمار جرم در البرز خواهد شد.
 
وی با اشاره به انتقال زندانیان تهرانی به ندامتگاه های در حال ساخت اطراف تهران تاکید کرد: با بهره‌برداری کامل از ندامتگاه «فشافویه» ورامین، زندانیان تهرانی‌ که در این استان هستند، منتقل می شوند تا بخشی از مشکلات استان مرتفع شود.

 کولیوند افزود: زندان «شهید کچویی» نیز در حال حاضر به محلی برای آموزش مهارت‌های شغلی به زندانیان تبدیل شده است و آنها مهارت‌هایی مانند صافکاری، نقاشی، نجاری و دیگر فنون را آنجا می‌آموزند و عملا زندانی که به صورت شبانه‌روز آنجا باشد، نداریم.

ایسنا
.چاپ مطلب
جا به جایی زندان رجایی شهر
تعداد دفعات مشاهده شده : 187
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید