کد مطلب : 56148 / تاریخ ثبت : 1396/06/23 09:28

سرهنگ نصرتی:

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اطراف مدارس البرز

معاون عملیات فرماندهی انتظامی البرز گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ، طرح ارتقای امنیت در اطراف مراکز آموزشی و تحصیلی این استان اجرا می شود

سرهنگ رضا نصرتی روز چهارشنبه درگفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: در اجرای این طرح، پلیس به صورت محسوس و نامحسوس با هدف افزایش ضریب امنیت دانش آموزان در اطراف مدارس حضور خواهد داشت.

وی اضافه کرد: پلیس البرز آمادگی لازم برای ایجاد نظم و امنیت و روان سازی ترافیک را در سال تحصیلی جدید دارد.

وی افزود: باتوجه به اینکه دراستان البرز بیش از 440 هزار دانش آموز و بیش از 100 هزاردانشجو درسال جدید تحصیلی مشغول به تحصیل می شوند می طلبد امنیت اجتماعی آنها به بهترین شکل انجام شود .

نصرتی گفت: نیروی انتظامی در مهرماه با اولویت ایجاد امنیت مدارس فعالیت خواهد کرد و مردم استان البرز در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در اطراف مدارس می توانند با پلیس 110 تماس و موضوع را درمیان بگذارند.

وی یادآورشد: برای اجرای طرح انتظامی بخشی مدارس بیش از یکهزارو 100 گشت های موتوری و خودرویی و پاس پیاده نیز در ماموریت های وی‍ژه خود، پوشش امنیت مدارس را در دستور کار دارند و در تقاطع ها و خیابان های محل عبور دانش آموزان حضور خواهند داشت.

وی یادآورشد: علاوه بر تیم های پلیسی بیش از 2هزارو 150 پلیس مدرسه نیز با همکاری دانش آموزان مقطع راهنمایی با پلیس همکاری دارند.

به گفته وی علاوه بر گشت های انتظامی ، واحد اطلاعات کلانتری ها و دیگر پلیس های تخصصی نیز به صورت نامحسوس در اطراف مدارس و محل عبور دانش آموزان بر ارتقاء سطح امنیت مراکز آموزشی و تحصیلی نظارت خواهند داشت.

نصرتی تاکید کرد: پلیس با افرادی که برای دانش آموزان مزاحمت ایجاد کنند ، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

وی افزود: چنانچه خودروهایی به قصد مزاحمت دراطراف مدارس دخترانه حضورداشته باشند خودروی آن ها توقیف و باآن ها برخورد می شود.
.چاپ مطلب
طرح ارتقاء امنیت اجتماعی اطراف مدارس البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 130
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید