کد مطلب : 56061 / تاریخ ثبت : 1396/06/20 10:04

البرز بهشت‌گمشده ایران

البرز در صنعت‌ گردشگری، بهشت‌گمشده ایران زمین است که به دلیل نبود امکانات و زیرساخت‌های لازم مسافران به البرز به شکل استانی‌گذری نگاه‌ می کنند و از دیدن این بهشت پنهان محرومند

عزیزاکبریان نماینده مردم‌ کرج در مجلس شورای اسلامی‌ اظهارکرد: امروزه گردشگری به یکی از صنایع پردرآمد بسیاری از کشورها تبدیل شده است.  البرز جاذبه‌های زیادی در بخش‌ گردشگری دارد ولی به دلیل نداشتن زیرساخت‌های مناسب بسیاری از این جاذبه‌ها از دید علاقه مندان پوشیده باقی مانده است.

وی افزود: یکی از مهمترین مشکل بخش‌گردشگری استان نبود مراکز اقامتی به خصوص هتل است‌ که باعث شده مسافران به جای شب مانی، به البرز به شکل استانی‌گذری نگاه‌ کنند.

اکبریان بیان کرد:  البرز در صنعت‌ گردشگری، بهشت‌گمشده ایران زمین است به همین دلیل با ایجاد امکانات و زیرساخت‌های لازم باید جایگاه واقعی آن را برگرداند. اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی وگردشگری باید با حمایت از بخش خصوصی زمینه ساخت هتلهای استاندارد(چهار و پنج ستاره) را در استان فراهم‌ کند.

نماینده مردم کرج در مجلس اظهارکرد: درحال حاضر تعداد مراکز اقامتی استان جوابگوی جمعیت‌گردشگران نیست‌ که این امر از مشکلات صنعت توریسم البرز است. لازم است هتل و مراکز اقامتی به تعداد کافی و با کیفیت مناسب درکرج و سایر شهرستان‌های استان احداث شود تا کمتر در زمینه اقامت گردشگران و میهمانانی‌ که به استان ما می‌آیند، دچار مشکل شویم.
.چاپ مطلب
البرز بهشت‌گمشده
تعداد دفعات مشاهده شده : 178
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید