کد مطلب : 56052 / تاریخ ثبت : 1396/06/20 09:13

بیات نژاد :

راه مقابله با آسیب های اجتماعی با استفاده از ابزار هنر

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: راه مقابله با آسیب های اجتماعی برای جوانان با استفاده از ابزار هنر میسر می شود

 داریوش بیات نژاد عصر دیروز در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره ملی  فیلم کوتاه با محوریت تدبیر که در پژوهشگاه مواد و انرژی استان البرز برگزار شد، گفت: حضور هنرمندان در جامعه نشاط و شادابی را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: نکته حائز اهمیت این جشنواره مربوط به حضور و اجرای برنامه شاد و اثرگذاری بالای هنر و هنرمندان در سطح جامعه است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز:ایران از غمگین‌ترین کشورهای دنیا به شمار می‌آید که به نظر می‌رسد با کمک هنرمندان شادی به کشور بر خواهد گشت.

بیات نژاد تصریح کرد: بالاترین رتبه ایجاد نشاط را هنرمندان در جامعه دارند که می‌توان محبوبیت این افراد را نیز به همین دلیل دانست.

مدیر کل بهزیستی استان البرز گفت: آثار هنری فردی که سالهاست در قید حیات نیست اما آثار او در سالها و قرن ها در یاد و خاطره ها زنده و پایدار می ماند.

وی با تأکید بر اینکه آثار هنری تا سال‌های بعد در اذهان زنده باقی خواهند ماند، تصریح کرد: هنر در ذات تمام افراد موجود است اما استعداد و خلاقیت فردی این مهم را به فعل تبدیل می‌کند.

مدیرکل اداره بهزیستی البرز بیان داشت: هنرمندان این مهم را تقویت کرده‌اند و تقریباً می‌توان گفت خلاق‌ترین گروه انسان‌ها هنرمندان هستند.

وی در بخش پایانی سخنان خود با تأکید بر لزوم تقویت و استحکام نهاد خانواده تلاش حداکثری داشته باشیم، خاطرنشان کرد: در سازمان بهزیستی آمادگی داریم با توجه به نقش هنرمندان و همکاری و حمایت از این گروه به جامعه کمک کنیم و در راستای تحکیم خانواده گام‌های مؤثری برداریم.
.چاپ مطلب
مقابله آسیب های اجتماعی ابزار هنر
تعداد دفعات مشاهده شده : 156
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید