کد مطلب : 56048 / تاریخ ثبت : 1396/06/20 08:41

توزیع بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان محروم توسط هنرمند البرزی

هنرمند البرزی طی حرکتی خودجوش با حضور در مناطق محروم بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان و یک بسته غذایی به خانواده های این مناطق اهدا کرد

هنرمند البرزی با حرکتی خودجوش با حضور در مناطق محروم بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان و یک بسته غذایی به خانواده های این مناطق اهدا  کرد.

داود سوران از شاعران توانمند استان البرز در گفتگو با نگارانه اظهار داشت:چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی از یکی از روستاهای کشورمان پخش شد که مردمانش روزگار بسیار سختی را می‌گذراندند به طوری که حتی قدرت تهیه ی یک قرص نان را هم نداشتند، بعد از دیدن فیلم تصمیم گرفتم به آن روستا بروم تا هم از نزدیک وضعیت زندگیشان را دیده باشم هم در حد توانم بتوانم کمکشان کنم.

وی ادامه داد: موضوع را با با چند تا از دوستانم مطرح کردم و آنها هم حاضر شدن بخشی از کمک مالی را به عهده بگیرند.

سوران تاکید کرد: با توجه به شروع مدارس همه ی تلاشم این بود که قبل از شروع ماه مهر این کار را انجام دهم که بچه های آن روستا با دغدغه ی کمتری منتظر ماه مهر باشند.

وی تصریح کرد: لطف خدا شامل حال بنده شد و طی سفری که داشتم توانستم اندازه ای کمکشون کنم و بین کودکان این مناطق محروم لوازم التحریر و به هر خانواده یک سبد غذایی تحویل دهم.

سوران افزود: این حرکت یک کار کاملا مردمی و خودجوش بود و این حرکت قطعا از سوی بنده ادامه خواهد داشت اما به تنهایی کاری از پیش نخواهم برد و همت مسئولین را هم می‌طلبد.

وی خاطر نشان کرد: خانواده هایی وجود داشتند که به دلیل فقر از ادامه ی تحصیل باز مانده و در شرایط بسیار اسف باری روزگار می‌گذراندند.

سوران در پایان گفت: خواهشی که از مسئولین دارم این است که فقط از نزدیک با شرایط زندگی این مردمان شریف و سخت کوش آشنا شوند تا به عمق فاجعه پی ببرند روستایی در ایران با این همه کمبود که حتی فرزندان به دلیل فقر نتوانند ادامه تحصیل دهند.



.چاپ مطلب
توزیع بسته لوازم التحریر دانش آموزان محروم
تعداد دفعات مشاهده شده : 144
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید