کد مطلب : 56024 / تاریخ ثبت : 1396/06/19 09:35

اولین نمایشگاه کتاب استانی سال ۹۶ در البرز

اولین نمایشگاه کتاب استانی سال جاری عصر امروز در کرج با حضور محمد سلگی، سرپرست معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح می‌شود

 سیصد وسی و سومین نمایشگاه کتاب استانی و هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز ساعت ۱۸ امروز در محل سالن نمایشگاه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه ۱۶۹ ناشر از سراسر کشور۳۲ هزار۵۵۷ عنوان کتاب را ۱۱۵ غرفه عرضه می‌کنند. ۱۲ ناشرازاستان البرز به صورت مستقیم در نمایشگاه حضوردارند. برای حمایت از ناشرانی که امکان حضوردرنمایشگاه را ندارند بخش فروش متمرکز کتاب‌های ۲۵ ناشر را ارائه می‌کند. مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد ازطریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه بین بازدیدکنندگان توزیع می‌گردد.

با هماهنگی‌های به عمل آمده بازدیدکنندگان از نمایشگاه می‌توانند  تا ۱۵ روز بعد از برگزاری با مراجعه به ۵ کتابفروشی‌ ستاره البرز، نشریات فرهنگی مهندسی نوین، شهرکتاب کرج، انتشارات پیام‌نور و کتاب فروشی ققنوس در این استان نسبت به خرید کتاب با بن‌کارت‎های ارائه شده در نمایشگاه کتاب‌های مورد نیازخود را خریداری کنند.

برگزاری جلسات نقد و رونمایی کتاب، کارگاه‌های آموزش تکنیک‌های یادگیری سریع، مجموعه‌داری، داستان‌نویسی، تکنیک بالابردن توانمندی فردی، برگزاری جنگ شادی کتاب، جشن امضاء کتاب، تئاتر کودک با موضوع کتاب‌خوانی، برگزاری ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان، قصه‌گویی از جمله برنامه‌هایی است که برای بخش جنبی نمایشگاه کتاب استان البرز در نظر گرفته شده است.

سیصدوسی وسومین نمایشگاه کتاب استانی  و هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ شهریورماه برگزار می‌شود.

.چاپ مطلب
اولین نمایشگاه کتاب استانی سال ۹۶ البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 154
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید