کد مطلب : 56018 / تاریخ ثبت : 1396/06/19 08:56

ترکاشوند:

سفرهای تابستانی به استان البرز افزایش یافت

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی استان البرز با اشاره به سفرهای تابستانی در استان البرز در مقایسه با سال‌های گذشته، گفت: در سال جاری افزایش اقامت و ورود مسافران به استان البرز وجود داشته است

احمد ترکاشوند اظهار داشت: در حال حاضر جشنواره سفره ایرانی- فرهنگ گردشگری در استان مرکزی در حال برگزاری است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان البرز با بیان اینکه این جشنواره با حضور استان‌های البرز، قم، تهران، مرکزی و اصفهان برگزار می‌شود، ادامه داد: 3 واحد برگزیده در زمینه غذا  از استان البرز در این جشنواره حضور دارند.

وی با اشاره اینکه این جشنواره در ارتباط با غذای بومی و سنتی استان‌ها برگزار می‌شود، بیان کرد: 16 شهریورماه سال جاری افتتاحیه این جشنواره بود و 17 غذای برتر اعلام می‌شود.

ترکاشوند با بیان اینکه در شهریور ماه سال جاری کارگاه آموزشی آمار و تحلیل اطلاعات برای مدیران مراکز اقامتی در استان البرز برگزار شد، اضافه کرد: در نیمه نخست مهر ماه سال جاری 2 کارگاه دیگر برای مدیران دفاتر فنی خدمات مسافر و گردشگری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به سفرهای تابستانی در استان البرز در مقایسه با سال‌های گذشته، اظهار داشت: در سال جاری افزایش اقامت و ورود مسافران به استان البرز وجود داشته است.

ترکاشوند با بیان اینکه در این ایام از اقامتگاه‌های استان بازدید به عمل می‌آید، افزود: هتل‌ها، هتل‌ آپارتمان‌ها، مهمان پذیرها و پانسیون‌های دارای مجوز همه مورد نظارت اداره کل قرار می‌گیرند.
.چاپ مطلب
افزایش سفرهای تابستانی البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 127
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید