کد مطلب : 54404 / تاریخ ثبت : 1396/03/29 09:30

سرباز :

حال تئاتر شهر کرج با مسکن‌های مقطعی خوب نمی‎شود

مدیر تئاترشهرکرج‌ گفت: حال مجموعه تئاتر شهر با مسكن‌های مقطعی خوب نمی‌شود و باید یك اقدام اساسی در این مورد انجام داد

 محمود سرباز ، اظهارکرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده بناست هفتمین جشنواره تئاتر استانی البرز قبل از ماه محرم و صفر برگزار شود.

وی ادامه داد: اكنون پلاتو حیاتی مهر، دوپلاتو و یك سالن اصلی در تئاتر شهر كرج برای هنرمندان آماده است تا تمرین‌های خود را آغازكنند.

وی افزود: جشنواره تئاتر استانی ‌فرصتی برای تولید آثار فاخر و جدید و معرفی آنها به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ایجاد می‌کند.

وی توضیح داد: بدون شک با راه یابی تئاترهای البرز به جشنواره فجر زمینه ارتقای جایگاه هنر تئاتر استان بیش از پیش ‌فراهم می‌شود.

مدیر تئاتر شهر کرج با اشاره به وضعیت سالن‌های نمایش این شهرستان توضیح داد: درکنار مشکل‌ کمبود سالن تئاتر باید گفت اکثر سالن‌های موجود نیز قدیمی‌اند و به بازسازی اساسی نیاز دارند.

سرباز گفت: این سالن‌های قدیمی و محدود باعث شده درآستانه برگزاری برنامه‌های حوزه تئاتر هم هنرمندان و هم مسئولان با نگرانی‌هایی مواجه شوند.

وی اظهارکرد: حال مجموعه تئاتر شهر با مسكن‌های مقطعی خوب نمی‌شود و باید یك اقدام اساسی در این مورد انجام داد.

اوی با اشاره به تلاش برای برگزاری شایسته جشنواره تئاتر استانی البرز افزود: با همه تلاش های صورت گرفته بنا داریم این مجموعه در خدمت جشنواره قرار بگیرد و هفتمین جشنواره استانی تئاتر با شرایط مناسب  قبل ازماه محرم و صفر برگزار شود.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم در این مورد با معاونت هنری سینمائی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت مالی انجام شده است.

سرباز توضیح داد: در حال حاضر اولویت مجموعه تئاتر شهر با توجه به كمبود سالن‌های تمرین با گروه‌هایی پذیرفته شده در مرحله بازخوانی است كه خوشبختانه با همه گروه‌ها برای زمان بندی تمرین‌ها به نتیجه مساعد رسیده ایم تا در این مورد مانعی وجود نداشته باشد.
ایسنا
.چاپ مطلب
حال تئاتر شهر کرج مسکن‌های مقطعی خوب نمی‎شود
تعداد دفعات مشاهده شده : 191
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید