کد مطلب : 54398 / تاریخ ثبت : 1396/03/29 08:52

خلیلی اردکانی:

تحول فرهنگی مهمترین برنامه شورای اسلامی شهر کرج

منتخب مردم کرج در پنجمین دوره شورای اسلامی گفت که تحول فرهنگی، مهمترین برنامه شورای اسلامی شهر کرج است که برای تحقق یافتن آن همه اعضای شورا همگام و همفکر هستند

محمد حسین خلیلی اردکانی شامگاه یکشنبه در ضیافت افطاری فرهنگیان استان البرز که در مرکز رفاهی قلم برگزار شد، افزود: مردم ایران در انتخابات 96 با رای دوباره به دولت تدبیر و امید ثابت کردند که خواهان تحول در جامعه حتی در شورای اسلامی شهر هستند.

وی اظهار کرد: مردم از منتخب خود در دولت دوازدهم انتظار دارند به تمام وعده های داده شده عمل کند و از سنگ اندازی ها و موانع در راه رسیدن به برنامه ها همانند 4 سال گذشته عبور کند.

وی بیان کرد: مردم فهیم ایران تلاش دولت تدبیر و امید را در 4 سال اول درک کردند که چگونه در عرصه های مختلف برای رشد و بالندگی جامعه گام برداشت، لذا سکان دولت دوازدهم را نیز به دولت تدبیر و امید سپردند تا برنامه هایش را به سرانجام برساند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگیان در روشنگری مردم جامعه در انتخاب آگاهانه در انتخابات نقشی مهم و سنگین بر عهده داشتند، یادآور شد: در انتخابات شورای شهر در استان البرز و بسیاری از استان های دیگر این نگاه تحولی و آگاهی بخشی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96 حاکم بود.

منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر کرج ادامه داد: این شهر نیاز به تغییر چهره شهری دارد که این رویکرد تحولی به همت منتخبان مردم در شورای شهر کرج رقم زده می شود.

خلیلی اردکانی تحول فرهنگی را از مهمترین انتظار مردم کلان شهر کرج از اعضای شورای شهر ذکر کرد و افزود: اعضای سالم این شورا که با هدف قدرت، پول ، پارتی بازی و ... سر کار نیامده اند می کوشند با مدیریت و برنامه ریزی دقیق به این انتظار شهروندان جامه عمل بپوشانند.

وی در ادامه به مشکلات فراوان شهر کرج پرداخت و خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات این شهر و آسیب هایی که دیده نیاز به مشارکت شهروندان به ویژه معلمان داریم تا با هم اندیشی و همراهی این قشر تاثیر گذار در جامعه ، شاهد تحقق تحول فرهنگی در کرج باشیم.
ایرنا
.چاپ مطلب
تحول فرهنگی برنامه شورای شهر کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 173
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید